BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 9693142
nr 969 3142
Takarmatur
20-tal, nysilver, höjd: 60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 juni 2015
kl 20:26:35
29/6 20:20:32
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.